Поширені запитання

Чому вибір за Broadlink?

У розумних гаджетів Broadlink є ряд переваг:

 • Відсутній центральний контролер, для повноцінної роботи розумних гаджетів потрібен тільки Wi-Fi роутер.
 • Модульність системи дозволить почати знайомство з розумним будинком з одного пристрою і надалі розширювати функції Smart Home;
 • Програмне забезпечення перекладено на українську та російську мови, при цьому залишається абсолютно безкоштовним і простим у використанні, а підключення пристроїв відбувається інтуїтивно просто в 2 кліки.
 • Продукція сертифікована за стандартами ЄС і США, а також відповідає вимогам технічних регламентів Україна.
 • Наша цінова політика - Ваш доступний бюджетний розумний будинок.

Які гарантії безпеки? Чи можуть інші люди отримати доступ до мого обладнання?

Доступ до пристрою можна отримати тільки знаючи Ваш пароль до домашньої Wi-Fi мережі. До того ж програмне забезпечення пропонує функцію блокування нових підключень, яку можна активувати після того як ви налаштуєте смартфони для всієї сім'ї.

Всі пристрої працюють в одному додатку?

Так, всі пристрої працюють в одному мобільному додатку, що дозволяє створювати сценарії і налаштовувати взаємодії (процеси автоматизації) між ними.

Чи потрібен центральний контролер / ХАБ / HUB / Централь для управління пристроями Broadlink?

Пристрої Broadlink автономні, кожен девайс окремо підключається до Wi-Fi мережі і не вимагає центрального контролера для своєї роботи.

Як завантажити додаток на смартфон або планшет для контролю пристроїв?

Для завантаження мобільного додатки відскануйте QR-код на коробці пристрою. Також Ви можете використати посилання на сторінку додатків для швидкого скачування:

Мобільний додаток для iOS

Мобільний додаток для Android

Чи можу я дистанційно керувати пристроєм?

Так Ви можете керувати пристроями Broadlink з будь-якого місця використовуючи Ваш смартфон через 2G / 3G / 4G або будь-яке Wi-Fi з'єднання. Врахуйте, що для коректної роботи пристроїв Wi-Fi роутер у Вашому домі повинен бути увімкнений і мати інтернет з'єднання.

Які IP-адреси, порти та інші налаштування потрібно задавати для управління пристроями Broadlink.

Всі пристрої Broadlink автоматично отримують потрібні їм налаштування через програмне забезпечення. Для додавання просто введіть пароль від Wi-Fi мережі і пристрої автоматично отримають доступ до хмарного сервера для того щоб Ви могли керувати ними віддалено.

Як підключити пристрій до Wi-Fi роутера?

Переконайтеся в тому, що:

 • Ваш смартфон підключений до домашньої Wi-Fi мережі (в якій планується використання пристрою).
 • Пристрій знаходиться в режимі конфігурації (LED індикатор швидко блимає приблизно 2-3 рази на секунду), в іншому випадку затисніть на кілька секунд кнопку Reset на пристрої (розташування зазначено в інструкції) для скидання до заводських налаштувань.
 • Відкрийте додаток на смартфоні або планшеті, натисніть кнопку «+» > «Додати пристрій» > Введіть пароль від домашньої Wi-Fi мережі > Натисніть кнопку «Старт»

Увага, пристрої підтримують тільки стандарт Wi-Fi b / g / n 2.4ГГц, стандарт 5ГГц не підтримується, змініть налаштування Вашої Wi-Fi мережі для коректної роботи пристроїв.

Пристрій не підключається до домашньої Wi-Fi мережі?

Будь ласка, переконайтеся:

 • Пристрій знаходиться в режимі конфігурації (LED індикатор блимає швидко, приблизно 2-3 рази на секунду).
 • Телефон і пристрій підключені до одного Wi-Fi роутера.
 • Ваша Wi-Fi мережа працює в режимі 2.4ГГц (мережі 5ГГц не підтримуються).
 • Можливо Ви ввели невірний пароль. Перезавантажте пристрій і перевірте пароль ще раз.
 • Назва Wi-Fi мережі і пароль не містять ніяких спеціальних символів (./*-+=_ \ тощо.).
 • Довжина пароля не перевищує 32 символи.

Що буде якщо я захочу підключити кілька однакових пристроїв в один додаток?

Функціонал додатку дозволяє додавати необмежену кількість однакових пристроїв. Для їх розпізнавання Ви можете задавати унікальні назви і навіть зображення. Наприклад, Ви можете підключити три Розумних розетки, задавши їм назва Бойлер, Праска, Акваріум.

У чому відмінності між Універсальними пультами RM- Pro і RM mini 3?

RM mini 3 - Універсальний Wi-Fi пульт з можливістю копіювання тільки інфрачервоних сигналів. Такого роду сигнал найбільш часто використовується в пультахдистанційного управління кондиціонером, телевізором, ТВ тюнером, DVD / Blueray плеєрами і т.д.

RM Pro - Універсальний Wi-Fi пульт з можливістю копіювання як інфрачервоних сигналів, так і радіосигналів з статичної частотою 433МГц. тобто крім функцій управління технікою на інфрачервоному сигналі, як у RM mini 3, Ви отримуєте можливість керувати технікою на радіосигналі: радіо -ворота, радіо ролети / карнизи, радіо управління освітленням LED стрічками, радіокеровані вимикачі і багато інше.

Скільки пультів від техніки можна додати (скопіювати) на RM- Pro або RM mini 3?

Обмеження за кількістю доданих (скопійованих) пультів відсутні. Ви можете скопіювати всі пульти на один пристрій Broadlink.

Яка дальність ІК сигналу універсального пульта?

Радіус дії інфрачервоного сигналу становить 3-6 метрів від місця установки Універсального пульта. Сигнал покриває 360 °.

Яка дальність радіо сигналу універсального пульта?

Радіус дії радіосигналу становить 30-40 метрів від місця установки Універсального пульта. Сигнал покриває 360 °.

Чи можна одним Універсальним пультом керувати технікою усього дому: кондиціонери, телевізори і т.д.?

Інфрачервоні сигнали не проходять через перешкоди (стіни, перегородки гіпсокартонні, дерев'яні), тому керування технікою (кондиціонер, телевізор, ТВ тюнер, DVD /Blueray плеєр) через інфрачервоний сигнал можливо в межах тільки одного приміщення.

Радіосигнали, на відміну від інфрачервоних, здатні проходить крізь перешкоди, тому управління технікою (радіо -ворота, радіо ролети / карнизи, радіо управлінняосвітленням LED стрічками, радіокеровані вимикачі) на радіосигналі можливо в межах радіусу 30-40 метрів дії сигналу від місця установки RM- Pro, що дозволяє покрити площу квартири або будинку.

Можуть використовуватися тільки пульти з готових шаблонів для RM mini і RM Pro?

Програмне забезпечення передбачає наявність великої кількості готових шаблонів для різних типів техніки. Але якщо Вам не підходить жоден з пропонованих шаблонів, Ви можете створити власний з довільним розміщенням, назвою і видом кнопок.

Як мені видалити пристрій з програми?

Перейдіть в меню «Список пристроїв», потім потягніть справа наліво (або зробіть довге натискання на пристрої), після цього підтвердіть видалення. В результаті - пристрій буде видалено з списку.

Яка максимальна потужність пристроїв SP? Скільки Вт витримує Розумна розетка?

Пристрої серії SP (SP3s і Contros) розраховані на силу струму 16А, до них можна підключати обладнання потужністю до 3500 Вт.

Пристрої MP1 і SC1 розраховані на силу струму 10А, до них можна підключати обладнання потужністю до 2200 Вт.

Переконайтеся, що використовувана потужність обладнання, яке підключаєте до пристрою, не перевищує максимальну номінальну потужність.

Скільки налаштувань часу ( "розкладів") можливо задати пристрою?

Ви можете налаштувати пристрій на 7 різних "розкладів". програма запам'ятає Ваші налаштування і буде виконувати їх без Вашого участі.

Що таке функція затримки?

Ви можете встановити час через який пристрій виконає свою функцію (наприклад, увімкнеться або вимкнеться в залежності від поточного стану).

Як оновити ПЗ (прошивку) на пристроях Broadlink ™?

Відео-інструкція оновлення ПЗ на прикладі RM- pro:Прошивка ПО пристроїв.

Статус пристрою «Поза мережею». що це значить?

Пристрій відключено або недоступний. Це говорить про те, що пристрій втратив зв'язок з хмарою через відсутність електрики або інтернет з'єднання в будинку.

Що відбудеться з пристроєм якщо пропаде Wi-Fi або електрика?

Пристрої Broadlink мають свою внутрішню пам'ять, після відновлення інтернет з'єднання або постачання електрики вони автоматично підключаться до Wi-Fi і продовжать свою роботу.

Замовте зворотній дзвінок

Заповніть форму і наші менеджери зателефонують Вам найближчим часом

[contact-form-7 id="1101" title="Call back - ua"]

Для зворотнього зв'язку заповніть, будь ласка, форму нижче

Поставити запитання

[contact-form-7 id="1102" title="feedback - ua"]