Основні переваги продуктів Broadlink:

  • Готові коробкові рішення для різних потреб: Розумна розетка, Універсальний пульт, Радіовимикач, Станція мікроклімату, Комплект сигналізації
  • Робота пристроїв від звичайної Wi-Fi мережі
  • Безкоштовний хмарний сервіс, що дозволяє управляти пристроями з будь-якого віддаленого місця
  • Міжнародні сертифікати якості продуктів
  • Просте налаштування взаємодії продуктів між собою

Broadlink в Україні

4

роки на ринку

12

місяців гарантії

7

днів підтримки

Прості і надійні технології - наша перевага

|

Plug & Play

Розумний дім без необхідності робити ремонт. Установка і налаштування пристроїв інтуїтивно проста і не потребує затрат на послуги майстра.

Модульна система

Додавайте нові пристрої у будь-який час. Всі продукти Broadlink™ лише доповнюють один одного, а безкоштовне програмне забезпечення дозволяє працювати системі як єдиному організму

Потрібен лише Wifi

Нема необхідності тягнути через всю квартиру проводи чи переплачувати за дороге обладнання, домашній Wi-Fi - це все, що потрібно для організації роботи пристроїв.

Доступна ціна

Платіть лише за пристрій, Вам не доведеться купувати дороговартісні додаткові контролери, оскільки управління Розумним Домом відбувається напряму через Ваш смартфон на базі iOS чи Android

Смартфон чи планшет

Головним контролером пристроїв Broadlink є Ваш смартфон чи планшет, крім того програмне забезпечення e-Control абсолютно безкоштовне.

Автоматизація

Пристрої Broadlink і функціонал програмного забезпечення e-Control дозволить Вам створювати сценараї автоматизації процесів у Вашому домі.

Ми в соцмережах

Де купити?

Купити online

чи у наших партнерів:

Moto UA Foxtrot UA Secur Comfy UA Алло Розетка

Якість міжнародного рівня

Компанія Broadlink заснована в 2013 році, після того, як була вибраною найкращим проектом за версією венчурних інвестицій QPrize.

Інвесторами виступили найбільший у Китаї B2C інтернет-магазин JD.com (NASDAQ: JD) і провідна компанія інтернет-безпеки Qihu 360 (NYSE: QIHU).

Сьогодні BroadLink – це провідний постачальник Розумних рішень для дому. Річний оборот продажів смарт-гаджетів перевищує 180 млн. пристроїв, а окремих модулів для смарт техніки іншим виробникам більше 15 млн. штук.

Зараз платформа BroadLink стала однією з найбільших у світі платформ IoT PaaS і є світовим лідером у галузі розробки АІ.

Купити пристрої Broadlink з гарантією від виробника в Украині можна тут або тут

Замовте зворотній дзвінок

Заповніть форму і наші менеджери зателефонують Вам найближчим часом

[contact-form-7 id="1101" title="Call back - ua"]

Для зворотнього зв'язку заповніть, будь ласка, форму нижче

Поставити запитання

[contact-form-7 id="1102" title="feedback - ua"]